2021 m. plaukų tendencijos

Kas yra mados prognozavimas?

Tendencijų prognozavimas yra laukas, kuris sukasi apie rinkos ateities prognozavimą.

Mados prognozavimas yra mados industrijos laukas, kuriame numatomos būsimos mados tendencijos - spalvos, stiliaus metodai, audinių tekstūros ir dar daugiau - kurios paskatins vartotojų paklausą.

Plaukų stilių reikšmė mados istorijoje

Moterų ir vyrų plaukų stiliai atliepia visuomenės vaizdą tam tikru laikotarpiu. Ne tik mados tendencijos, bet ir šukuosenos perteikia politines žinutes ir yra labai akivaizdi to, kas vyksta visuomenėje išraiška. Nuo Marie Antoinette iki 8 dešimtmečio pankų plaukų – plaukai yra veiksmingas būdas pasakyti, kas jūs esate ir ką atstovaujate. Todėl, ne tik kostiumas, bet ir plaukų įvaizdžiai yra svarbi mados istorijos dalis.

GEIDŽIAMIAUSI PLAUKŲ ĮVAIZDŽIAI ’21 yra:

MULLET

SHAG

BOB’as

PIXIE

TEKSTŪRIŠKI PLAUKAI

KIRPČIUKAI

GAUSIAI DEKORUOTI PLAUKAI

UNDINĖLĖS EFEKTAS

 

MULLET

Business in the front, party in the back!

Štai kaip šis plaukų kirpimas 8 dešimtetį buvo vadinamas. Šio kirpimo esmė stiprus ilgių kontrastas tarp priekinės galvos dallies (smilkinių bei viršugalvio zono) ir sprando zonos.

DAVIDAS BOWIES ir jo ZIGGY STARDUST MULLET’AS 8-jame dešimtmetyje išpopuliarino šį kirpimą, pavertęs jį UNISEX plaukų stiliumi.

                              Foto: mullethaircuts.blogspot.com

         Foto: @HARRYJOSHHAIR / INSTAGRAM

SHAG

Plaukų kirpimas primenantis 8 dešimtmečio ROCKO žvaigždžių įvaizdį. Tai tarsi MULLET’o ataugusi versija. Kirpimo esmė – sluoksniai. Tinka bet kokio ilgio ir bet kokios tekstūros plaukams. Kirpimas puikiai atrodo su kirpčiukais, kurie apjungia stipriai iškarpytą perimetro zoną.

WASH&GO! – tai šūkis apibudinantis šį plaukų stilių.

SHAG – populiariausias Rocko atlikėjų kirpimas, 8 – jame dešimtmetyje. Tai UNISEX kirpimas, kuriuo kirposi tiek vyrai, tiek moterys. 

Foto: Getty images

BOB

BOB’as – klasikinis plaukų kirpimas, kuris ir 2021 m. bus vienas populiariausių kirpimų. Tai nepretenzingas plaukų stilius, kurio ilgį galite rinktis pagal veido formos tipą. Šiemet, BOB’as bus populiarus tiek nukirptas solidžia linija, tiek lengvai iškarpytas.

BOB‘as, 1920 metais buvo tikra mados sensacija. Trumpų plaukų šukuosena tapo „naujos moters“ įvaizdžio dalimi ir pakeitė ilgų plaukų šukuoseną.

        Foto: https://www.priceattack.com

PIXIE

Kuo trumpiau tuo geriau!

PIXIE yra dar vienas klasikinis kirpimas, kuris grįžta į madą. Mažai priežiūros reikalaujantis kirpimas, tinkamas veikliai ir drąsiai moteriai.

PIXIE stilius 6-7 dešimtmečiuose,tapo vienu iš įvaizdžių maištininku sukėlęs didžiules hipių maišto, feminizmo ir daugelio kitų lyčių įgalinimo judėjimų ir revoliucijų bangas. Pagrindinis šio stiliaus tikslas, buvo revoliucija skatinama feminizmo, paneigiant tradicinį moters statusą.

                         Foto: https://www.beautycrew.com.au

         Foto: Getty Images

Plaukų spalvų tendencijos:

KARAMELĖ

SMĖLIS

VARNO JUODA

PASTELINIAI ATSPALVIAI

AUKSINĖS BLONDINĖS

GINGER COOPER

RAUDONI ATSPALVIAI

 

Palikti komentarą

Visi komentarai turi būti patvirtini administratoriaus