'22-ųjų metų kirpimų tendencijos

Nauji metai - naujas įvaizdis! Dalis tiesos tame yra, juk su kiekvienais naujais metais keliame sau naujus įšūkius, išsikeliame tikslus ir kartais net kardinalius. Pasižvalgykime kartu po šių metų kirpimų tendencijas. Galbūt rasite kažką sau artimo, o naujas kirpimas ir bus tai, kas Jums padės sėkmingai žengti į naujus metus, suteiks daugiau pasitikėjimo siekiant užsibrėžtų tikslų. Kad kirpimą būtų lengva tvarkytis, parinkome labiausiai tinkamas priemones.

  • BOB‘as – išliks tarp geidžiamiausių kirpimų ir šiemet. Toms kurios norės didesnių pokyčių rekomenduojame trumpinti Bob‘o liniją iki žandikaulio, o formuoti taip, lyg būtų neformuota.

  • „Užuolaidiniai“kirpčiukai ir šiemet liks madoje, bet norinčioms išbandyti kažką naujo, rekomenduojame išbandyti lengvus, iškarpytus kirpčiukus dengiančius visą kaktos zoną. Švelnūs kirpčiukai pagyvins ir suteiks žaismo, bet kokio ilgio ar stiliaus plaukams.

  • Iškarpyti , tekstūriški vidutinio bei ilgi plaukai – grįžta į madą! Prisiminkime ikonišką Jennifer Aniston plaukų įvaizdį, šiemet jis bus vienas geidžiamiausių. Formuojant plaukus, rekomenduojama pabrėžti skirtingų sluoksnių ilgius.

  • Modernus Shag - stipriai iškarpyti, vos pečių liniją siekiantys plaukai bus itin aktualūs ir šiemet.

  • Mullet‘as. Kiek švelnesnė jo versija, neapleis pozicijų tarp geidžiamiausių kirpimų.

  • Na, o karščiausia metų naujiena yra Bixie. Tai dviejų kirpimų samplaika – bob + pixie. Ilgio prasme – Bob‘as, tekstūriškumo – Pixie.

Tekstas: Kristina Šemiotienė

Foto: Pinterest

 

Palikti komentarą

Visi komentarai turi būti patvirtini administratoriaus