5 patarimai apsaugantys plaukus šaltuoju sezonu

Su kiekvienu nauju sezonu ateina būtini pasikeitimai - dauguma iš mūsų pirmiausia skubame peržiūrėti drabužių spintą - juk šortus ir maudymosi kostiumėlius nustumiame į antrą planą ir dairomės jaukaus megztinio, šilto palto ir galvos apdangalų. Toks pokytis turėtų įvykti ne tik spintoje, bet ir tarp plaukų priežiūros priemonių. Jei pirmąjį metų pusmetį stengėtės rūpintis plaukais, nenustokite ir dabar - kai tik papūs vėsus vėjelis.  Dalinamės paprastais, bet aktualiais patarimais, kaip apsaugoti plaukus šaltuoju sezonu ir net atšiauri žiemos audra netrukdys jums atrodyti puikiai!

1. Nepamirškite drėkinti plaukų!

Nenuostabu, kad šaltesniais mėnesiais mūsų oda paprastai tampa sausesnė, o mažiau drėgmės ore taip pat gali reikšti, kad jos taip pat trūksta ir plaukams. Įsitikinkite, kad atstatote prarastą drėgmę, įtraukdami papildomus drėkinamuosius šampūnus ir kondicionierius į savo grožio ritualus. MOMO esantis vanduo, vitaminai ir mineralinės druskos padeda papildyti prarastą drėgmę, o OI maitinamasis aliejus su beta-karotinu ir antioksidantais, skirtas apsaugoti jūsų plaukus nuo  išorinių aplinkos veiksnių.

2. Išbandykite sausą plaukų stilizavimo būdą

Mes aptarėme, kaip svarbu išlaikyti jūsų plaukų drėgmę, esant šaltajam sezonui, tačiau naudojant sausas stilizavimo priemones drėgmės kiekį tap pat galime išsaugoti. Apsvarstykite galimybę šaltuoju metų sezonu naudoti kuo mažiau plaukų džiovintuvą ar tiesintuvą, nes  karštis dar labiau sausina plauką, ištraukia iš jo esančią drėgmę. Tokie produktai kaip Oi all in one pienelis ar Invisible serumas padės plaukams greičiau išdžiūti ir puikiai tiks formuoti plaukus. Jeigu turite garbanotus plaukus, tuomet Love gaivinamasis garbanų purškiklis bus puiki pagalba formuoti sausoms garbanoms, kurios išlieka gaivios visą dieną, net esant šaltam orui. O jeigu visgi negalite išvengti džiovintuvo ar tiesintuvo, tuomet pasirūpinkite, kad plaukai būtų tinkamai apsaugoti nuo karščio -  vienas tokių produktų - Melu apsauginis skystis.

3. Skrybėlės, kepurės, šalikai

Prieš eidami į lauką šią žiemą be "raktai, piniginė, telefonas", jūsų mantra turėtų būti „kepurė, šalikas, skara“. Taip yra todėl, kad paprasčiausias būdas apsaugoti plaukus nuo šalčio ir išorės veiksnių - yra šilta megzta kepurė ar šilko šalikas. Šis duetas -dviguba nauda, nes padeda apsaugoti plaukus nuo šalčio bei pažeidimų, kuriuos gali sukelti skrybėlė, trindama plaukus, taip pat sumažina statiškumą. Taigi šilko skara ir kepurė!

4. Plaukų kaukės

Mes esame įsitikinę, kad plaukų kaukės turėtų būti įprasta bet kokio grožio ritualo dalis, bet dar labiau reiktų jas naudoti šaltuoju metų laiku. Pasidarykite procedūrą su OI plaukų sviestu, plaukai bus pamaitinti, žvilgės ir nuostabiai kvepės.

 

5. Procedūros grožio salone
 
Palepinkite save ir savo plaukus grožio salone, tegul plaukai būna sveiki ir žvilgantys iki pačių galiukų. O kas geriau nei jūsų plaukų stilistas gali įvertinti plaukų būklę, pritaikyti reikiamas priemones bei garantuoti, kad plaukai būtų sveiki ir gražūs visus metus!

Palikti komentarą

Visi komentarai turi būti patvirtini administratoriaus