Dovanų rinkiniai jau atkeliavo!

Niekas neprilygsta švenčių nuotaikoms, kurios kyla atėjus žiemai. Atskriėjus laukiamiausiam sezonui, ieškome prasmingų dovanų, kurios iš tikrųjų sukeltų šypseną mums svarbių žmonių veiduose. Siekdami sumažinti stresą dovanų ieškojimo procese -  mes sukūrėme 9 skirtingus dovanų rinkinius, kuriuos šiais metais galėsite įsigyti salonuose, prekiaujančiuose Davines.

Dovanos buvo sukurtos galvojant apie kiekvieną iš jūsų, atspindinčios skirtingas kultūras visame pasaulyje, bet vienijančias mus visus.

Dovanų rinkiniai visų tipų plaukams

Pažvelkite į skirtingus šventinių dovanų rinkinius, kuriuos galėsite įsigyti šį sezoną ir juos rasite tik salonuose, prekiaujančiuose Davines!

 

Garbanotų plaukų dovanų rinkinys

LOVE CURL

Garbanos nusipelno formulės, atitinkančios jų struktūrą ir specifinius poreikius. Šis dovanų rinkinys būtent tai ir suteiks! Jame rasite LOVE/curl šampūną ir LOVE/curl kondicionierių, kurie drėkins ir maitins garbanas, padės išlaikyti jas elastingas. O „More Inside Curl Building“ serumas dar labiau išryškins garbanas, suteiks joms formą.

Dovanų rinkinys šviesiems plaukams

HEART OF GLASS

Kiekviena šviesiaplaukė žino, jog svarbiausia - tai spalvos priežiūra ir švelnūs ingriedientai. Su Biacidic bond kompleksu ir natūraliu Jagua vaisių ekstraktu mūsų Heart of Glass šampūnas, kondicionierius ir Sheer Glaze maitina, panaikina nepageidaujamus atspalvius bei apsaugo visų tipų šviesius plaukus.

 

Ypatingo blizgesio suteikiantis dovanų rinkinys

OI

Rinkinį sudaro jūsū mėgstamas OI šampūnas, kondicionierius ir, žinoma,  aliejukas, kuris puikiai tinka bet kokio tipo plaukams. Rinkinys praturtintas Roucou aliejumi, suteikia minkštumo, drėgmės ir ypatingo blizgesio plaukams. Rinkinys yra 3 galimų variantų: su prabangiu OI sviestu, su kondicionieriumi ir kelioninio dydžio, puikiai tinkantis pasiimti su savimi, kur bebūtumėte.

Rinkinys dažytiems plaukams

MINU + OI

Kalbant apie kosmetiškai dažytų plaukų priežiūrą, MINU produktai turėtų būti pagrindiniai! Šioje dovanų dėžutėje rasite drėkinamąjį ir apsauginį šampūną, kondicionierių bei top produktą  - OI All In One Milk pienelį.

 

 

LOVE smoothing dovanų rinkinys

LOVE + OI

Šiurkštiems plaukams, kurie linkę veltis LOVE/smoothing šampūnas ir kondicionierius - tai geriausia dovana! Be to, šiame rinkinyje dar rasite OI All In One Milk pienelį, kuris dar labiau sustiprins plaukų žvilgesį ir palengvins plaukų iššukavimą.

Maitinantis dovanų rinkinys

NOUNOU

NOU NOU dovanų rinkinys skirtas trapiems,  paveiktiems plaukams.  NOU NOU rinkinyje rasite  šampūną ir kondicionierių  bei OI All In One Milk pienelį.

 

Dovanų rinkinys vyrams

Pasta & Love

Ypatingiems vyrams jūsų gyvenime -  šioje dėžutėje rasite produktus, kurie palengvins ir pagerins jų kasdienę rutiną. Visi produktai iš mūsų linijos „Pasta & Love“, plaukų, barzdos ir kūno prausiklis, minkštinamasis skutimosi gelis ir kremas po skutimosi bei drėkinamasis kremas - suteiks jo plaukams ir odai daug drėkinimo ir gaivos.

Įkvepiantis dovanų dėžutės dizainas: kultūra išgelbės pasaulį, kurį mylime

Šių metų šventiniu laikotarpiu įkvėpimo sėmėmės iš skirtingų geografinių vietovių, kad galėtume švęsti kultūrų įvairovę ir mūsų skirtumus. Kiekvieno žmogaus šaknys suteikia mums ypatingą jausmą, turtingą ir išsamią istoriją apie tai, kaip mes prisitaikome prie pasaulio. Mes tikime, jog jūs kaip ir mes gerbiate vieni kitus ir tai, jog mes visi esame skirtingi ir unikalūs.

Ant kiekvienos šios dėžutės nugulė grafika, paveikslai  ir literatūra iš viso pasaulio. Meno ir literatūros, kilusios iš įvairių kultūrų, supratimas praturtina ir mus bei suteikia galimybę naujai pažvelgti į tikrovę.

Tvarumas yra visų mūsų veiklos pagrindas ir mūsų dovanų dėžutės tai atliepia. Dėžutės yra ne tik perdirbamos, bet ir lengvai perdirbamos. Išpakavus dovanas, dėžutes galima pakartotinai panaudoti įvairiems tikslams. Suteikite joms naują gyvenimą: kaip vietą papuošalams laikyti, makiažio priemonėms, kelioninio dydžio gaminiams ar rašymo reikmenims laikyti.

Tvarios dovanų dėžutės jūsų plaukams ir planetai

100 % FSC perdirbtas popierius

100 % anglies dioksidui neutrali pakuotė, kompensuojama per EthioTrees projektą

100 % anglies dioksidui neutrali gamykla

100 %  iš sertifikuotų atsinaujinančių energijos šaltiniai

100 % perdirbama dėžutė ir plastikiniai konteineriai

Palikti komentarą

Visi komentarai turi būti patvirtini administratoriaus