Kaip prižiūrėti plaukus keliaujant?

Vasara -  kelionių sezonas! Tikriausiai jau skaičiuojate dienas, susidarėte būtiniausių daiktų sarašą, o kaip plaukų priežiūra?

Kad ir kaip būtų smagu užpildyti lagaminą drabužiais ir palikti grožio priemones namuose, per atostogas jūsų plaukams priežiūros reikia labiausiai! Karštis, drėgmė, ilgos kelionės lėktuvu, besikeičiantis viešbučio vanduo, chloras, saulė - jūsų plaukams tikrai reikės papildomos meilės ir priežiūros!

Nesijaudinkite: plaukų priežiūra atostogų metu neprivalo užimti viso ryto (patikėkite, mes žinome, koks brangus yra laisvalaikis). Atraskite mūsų kelionių produktų kolekciją ir priimkite keletą patarimų, kaip išlaikyti plaukus sveikus bei fotogeniškus, nesvarbu, kur keliai jus nuves šią vasarą!

1. Pasirinkite kelioninius dydžius arba kietuosius produktus

Kelioninio dydžio grožio priemonės yra patogios norint sutaupyti vietos registruotame bagaže, tačiau jos yra būtinos, jei keliaujate tik su rankiniu bagažu. Kitas būdas - pasirinkti kietuosius šampūnus, nes jiems negalioja talpos reikalavimai, jie tikrai neatsidarys jūsų lagamine ir nesukels netvarkos. 

2. Plaukų priežiūra prieš ir po maudynių

Vasara ir maudynės - neatsiejama! Planuojate atostogų metu mėgautis paplūdimiu ar plaukioti baseine? Tuomet ši informacija kaip tik jums! Jūros druska ir baseino vandenyje esantis chloras gali išsausinti plaukus ir pašalinti jų natūralius aliejus. Vienas iš būdų, kaip apsaugoti plaukus nuo druskų ir chloro poveikio  - tai visada šalia savęs turėti nuo plaukimo nenuplaunamą kondicionierių, pavyzdžiui, mūsų SU pienelį. Šis drėkinamasis plaukų pienelis yra kelioninio dydžio, todėl, puikiai tiks atostogoms!  Tiesiog papurškite plaukus prieš maudantis, o po maudynių nuplaukite gėlu vandeniu. Jei jūsų plaukai dažyti, taip pat galite nerimauti, jog baseino vanduo gali jiems pakenkti. Be to, prieš plaukimą papurškite nenuplaunamu kondicionieriumi, o po maudymosi baseine naudokite plaukų spalvą apsaugantį šampūną. MINU formulė praturtinta maistingu kaparėlių žiedų ekstraktu, puikiai tausoja plaukų spalvą, yra ir 75 ml.

  

  

3. Apsaugokite plaukus ir odą nuo saulės

Ilgas buvimas saulėje gali ne tik pakenkti jūsų odai, įskaitant galvos odą, UVA ir UVB spinduliai taip pat gali pažeisti plauko odelę, apsauginį sluoksnį. Sakoma, jog plaukai gali būti pažeisti jau po aštuonių minučių buvimo saulėje. Po popietės paplūdimyje galite pastebėti, kad jūsų vešlūs plaukai tampa trapūs ir sausi. Jei leidžiate laiką saulėtoje vietoje, būtinai užsidėkite kepurę ar šilkinę skarelę, kuria užsidengsite galvą. Taip pat nepamirškite su savimi turėti ir  tam tikrų mūsų SU produktų, kad apsaugotumėte plaukus ir kūno odą.

4. Nepamirškite vartoti pakankamai vandens!

Labai svarbu padidinti suvartojamo vandens kiekį, ypač jei praleidžiate laiką karštose ir saulėtose vietose. Jūsų plaukams drėkinimo reikia lygiai taip pat, jog jie išliktų sveiki ir stiprūs. Kad plaukai netaptų šiurkštūs, o galvos oda per daug riebi ir neprarastų apimties -  drėkinkite plaukus iš vidaus, mėgaukitės vandenio nauda visam mūsų organizmui.

5. Susipažinkite su stiliaus įrankių naudojimu užsienyje

Jeigu keliaujate atostogų į kitą šalį, pasidomėkite ar tikrai jūsų plaukų formavimo įrankis – ar bet koks kitas elektros prietaisas suderinamas su mums jau žinomais elektros lizdais. Tik su atitinkamu maitinimo kištuko adapteriu – galėsite naudoti karštus įrankius užsienyje, kuriuos atsivežete iš namų. Taigi, jei be formavimo prietaiso niekur - tuomet patarimas - atlikite namų darbus iš anksto. 

6. Mūsų perkamiausios plaukų kaukės, kurias galite supakuoti į kelionės krepšį

Dabar žinote, kad turite būti atsakingi, apsaugoti plaukus nuo saulės ir drėkinti, prieš pasiimdami savo formavimo įrankius į kelionę patikrinti įtampą ir, jei įmanoma, pakeisti skystus produktus -  kietaisiais. Ką dar galite padaryti, kad atostogaujant jūsų plaukai atrodytų geriausiai? Šios kelioninio dydžio, Circle Chronicles Davines kaukės užtikrins, jog jūsų plaukai atrodytų vešlūs ir tvirti, kol jūs mėgausitės atostogomis. 

7. Niekada per daug nenutolkite nuo savo plaukų stilisto!

Tarkime, kad išbuvote saulėje šiek tiek ilgiau, nei turėjote, arba per daug leidote plaukams mirkti stipriai chloruotame kurorto baseine, plaukų spalva jau tapo žalsva? Nesijaudinkite, mūsų Davines plaukų stilistai jumis pasirūpins –  jų yra visame pasaulyje, kad ir kur bebūtum tu!

 

Palikti komentarą

Visi komentarai turi būti patvirtini administratoriaus