Plaukų kirpimų tendencijos 2023 metais!

Žiema atneša įvairiausių gėrybių: šventinius vakarėlius, garuojantį karštą šokoladą, storus žieminius batus ir, ko gero, naują šukuoseną! Žvilgtelėję į ryškiausias 2023 m. žiemos kirpimų tendencijas pamatysite, jog galite rinktis iš gana įdomių variantų.

Atrinkome karščiausias sezono naujienas bei kirpimus, kuriuos matysite visuose socialinių tinklų kanaluose ir merginų plaukuose. Kokios prognozės? Aštuntojo dešimtmečio plaukų kirpimai niekur nedings, bob kirpimai vis dar (ir amžinai) yra mūsų širdyse, o afro tematika tapo ryškesnė. Ir jei nenorite kirpti plaukų trumpai, nesijaudinkite –  tikrai yra variantų ir ilgaplaukėms! 

Nesvarbu, ar ieškote dramatiškų pokyčių, ar tiesiog norite rasti įkvėpimo - pristatome aštuonias 2023 m. žiemos kirpimų tendencijas, kurios gali paskatinti jus apsilankyti pas savo plaukų stilistą salone.

1. BABY BANGS

Frazer Harrison/Getty Images Entertainment/Getty Images

„Dove“ plaukų partneris ir įžymybių plaukų stilistas Claytonas Hawkinsas, nostalgiškų Olivia Rodrigo šukuosenų kūrėjas, tiki, jog mikro kirpčiukai vyraus visą žiemą. „Tiek daug merginų nori didelių pokyčių neprarasdamos viso plaukų ilgio“, – sako jis. Atsakymas? Super trumpi kirpčiukai “baby bangs”..

2. BOX BOB

Charley Gallay/Getty Images Entertainment/Getty Images

Bob kirpimai - tai amžina klasika, o viena versija, apie kurią kalba garsenybių šukuosenų meistrė Sunnie Brook Jones, yra „box bob“. Pagalvokite apie trumpą lengvą bobą, kuris pailgina kaklą, nereikalauja daug priežiūros, o ir atrodo puikiai. Bob kirpimas tinka daugeliui žmonių ir plaukų tipų. Beje jis puikiai atrodo ir po žiemine kepure.

3. PIXIE 

Frazer Harrison/Getty Images Entertainment/Getty Images

Dar vienas kirpimas, kurį tikrai matysime dažniau - tai visada žavusis pixie. Pastaruosius kelerius metus pixie tikrai populiarus, bet siekdami patobulinti klasiką apsvarstykite galimybę paauginti priekinį kraštą ir pridėti šiek tiek spalvų ar spalvos pratęsimų.

4. ASIMETRIŠKAS AFRO

Phillip Faraone/Getty Images Entertainment/Getty Images

2023 m. žiema prasidės asimetriško afro amžiumi. Tiek ilgai žmonės manė, jog afro-tekstūros plaukai turi būti formuojami arba apvalūs. Dabar jie daugiau eksperimentuoja su kvadratinėmis ar asimetriškomis formomis. Tai žaisminga, intriguojanti ir tobula žiemos išvaizda.

5. KIRPČIUKAI

Instagram/@lucyhale

Nesvarbu, ar renkatės vos pastebimus kirpčiukus, ar minkštus, “ užuolaidinius” kirpčius, šią žiemą kirpčiai karaliaus. Kuo daugiau tekstūros, tuo geriau.

6. 70 - ųjų SHAG

Instagram/@kellyrowland

„Aštuntasis dešimtmetis šią žiemą sugrįš iš esmės, todėl išlaisvinkite save ir pasitikite itin sunkius kirpčiukus su  daugybe sluoksnių. Be to, šie kirpimai puikiai atrodo su visomis plaukų tekstūromis. 

Profesionalo patarimas: „Jei jūsų plaukai banguoti ar garbanoti, išlaisvinkite juos, kad gautumėte dar daugiau apimties. Jei jie tiesūs, išbandykite karštus įrankius ar bigudukus, kad galėtumėte plaukus atkelti nuo šaknų.”

7. Dar daugiau BOB

Instagram/@selenagomez

Visų tipų bob kirpimai žiemos mėnesiais tikrai karaliaus!  Ieškote visko – nuo ​​itin trumpų bobų („kurie devintajame dešimtmetyje buvo vadinami „Buster Brown kirpimu“ pagal komiksų personažą), iki prašmatnių versijų? Tikrai atrasite tinkamą savo veido formai ir stiliui, nes bob kirpimai tinka beveik visiems.

7. KLASIKINIS OVALUS IŠKARPYMAS

Instagram/@savi_stylezz

Jei ieškote mažiau dramatiško būdo ir norite atnaujinti ilgų plaukų šukuoseną, apsvarstykite, klasikinį ovalų kirpimą. Šis kirpimas išlaiko ilgų ir vidutinių plaukų ilgį, suteikia plaukų pilnumo galuose ir kartu sukuria skirtingų ilgių žaismą. 

 

Palikti komentarą

Visi komentarai turi būti patvirtini administratoriaus