Plaukų priežiūra atėjus rudeniui?

Jei po vasaros atostogų jūsų plaukai yra pažeisti nuo saulės ar chloro - tai jūs tikrai ne viena!

Vasaros metu mes mėgaujamės saule ir dažnai paskutinis dalykas apie ką pagalvojame, tai pasirūpinti jų apsauga! Nesvarbu, ar tai būtų laisva diena prie baseino, ar aktyvus poilsis gamtoje. 

Deja, tai gali padaryti didelę žalą jūsų plaukams, tačiau naudodamiesi jums pritaikyta procedūra salone ir specialiais namų priežiūros produktais, jūs tikrai galite atstatyti savo plaukų grožį!

Pažeistų plaukų atstatymas po vasaros

Šią vasarą praleidote plaukų priežiūros rutiną, kuri apsaugo plaukus? Būkite tikri, jog viskas bus gerai – tam turime daug naudingų produktų ir sprendimų, kaip atstatyti pažeistus plaukus pasibaigus vasarai.

Apskritai, skirkite savo plaukams daugiau meilės ir priežiūros, planuokite ir apsilankymus savo mylimame Davines salone. 

                            

 

Pažeistų plaukų gydymas salone

Atsižvelgiant į plaukų būklę yra pritaikomas gydymas, padėsiantis jūsų plaukams visiškai atsigauti po vasaros. Taigi kaip su Davines kirpėjo pagalba galite atgaivinti savo plaukus?

 

Gydymas keratinu gali būti tikras išsigelbėjimas pažeistiems plaukams

Plaukų procedūra pradedama švelniai valant galvos odą, o tam labiausiai tinka Nourishing šampūnas. Galvos plovimas atliekas masažuojant jūsų galvos odą.

Toliau Jūsų kirpėjas gali pasirinkti vieną iš mūsų Keratin Booster Superactive ir Keratin Wonder Superactive produktų arba netgi naudoti juos abu, atsižvelgdami į savo plaukų būklę. 

Pažeisti plaukai gali būti blankūs ir neryškūs. Tačiau salone plaukai lengvai gali atgauti blizgesį su mūsų dažymo sistemomis kaip Finest Pigments arba View.

Šioje fazėje jūsų kirpėjas palepins plaukus papildomu maitinimu. Ploniems plaukams stilistas gali rinktis maitinantį VM kondicionierių. Storiems plaukams dar geriau tinka maitinanti VM kaukė.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus ritualas – tai nenuplaunamas NOURISHING Hair Royal Jelly superaktyvas, kuris atgaivins galvos odą.

Naudodamas specialų aplikatorių, jūsų kirpėjas paskirstys produktą per galvos odą, švelniai jį masažuodamas.

Sugrąžinkite savo plaukams grožį, jūsų Davines meistras tikrai laukia jūsų!

Pažeistų plaukų gydymas namuose

Plaukų priežiūra namuose yra geriausias būdas, norint papildyti procedūras salone bei išlaikyti sveikus plaukus iki kito apsilankymo pas meistrą. 

Štai keletas produktų, kurie padės atitaisyti nuo vasaros likusius pažeidimus: atraskite visus mūsų salonuose patvirtintus gaminius, skirtus kasdieniniam naudojimui namuose.

 

PRIEŠ DUŠĄ

Prieš galvos plovimą, naudokite šias priemones, jog pridrėkintumėte plaukus ir sumažintumėte padarytą žalą. Drėkinamos kaukės ar plaukų sviesto užtepimas - tai puikus pirmasis žingsnis prieš plovimą.

DUŠE

Davines šampūnai idealiai tinka pažeistiems plaukams - juos drėkina ir papildo taip reikiamomis maistinėmis medžiagomis, kartu užtikrinant blizgesį bei švelnumą.

 

PO DUŠO

Toliau, nenuplaunamų produktų eilė. Nesvarbu, ar tai keratino purškilis, ar apsauga nuo UV spindulių, šie produktai padės išlaikyti jūsų plaukų grožį bei apsaugos nuo padarytos žalos.

GREITAS ATSTATYMAS

Skubantiems mes rekomenduojame naudoti kaukes ir procedūras, kurių poveikis matomas akimirksniu. Tai mūsų plaukų kaukės, kurios padeda atgaivinti plaukus per mažiau nei 10 minučių.

 

Plaukų pažeidimo tipai po vasaros

SAULĖS PAŽEISTI PLAUKAI

Plaukų pažeidimą sukelia  UV saulės spinduliai. Dėl to gali skilti plaukų baltymai, plaukai gali išsausėti, pradėti slinkti, taip pat spinduliai paveikia ir plaukų spalvą.

CHLORO PAŽEISTI PLAUKAI

Plaukimo baseinai ir dušai yra didžiausi chloro žalos kaltininkai. Ši cheminė medžiaga gali sukelti plaukų lūžinėjimą, išdžiovinti ir net pakeisti plaukų spalvą.

DRUSKOS VANDENS PAŽEISTI PLAUKAI

Sūrus vanduo taip pat gali prisidėti prie plaukų sausumo, dehidratacijos ir pasišiaušimo. 

DRĖGMĖS PAŽEISTI PLAUKAI

Pati drėgmė nepadaro didžiulės žalos jūsų plaukams, tačiau netinkamai elgiantis su plaukais drėgnoje aplinkoje gali kilti problemų, tokių kaip lūžinėjimas bei pasišiaušimas.

Taip pat dalinamės dažnai užduodamais klausimais apie plaukų atstatymą po vasaros:

KAIP GALIME ATGAIVINTI PLAUKUS PO VASAROS?

Vasaros pabaigoje plaukai dažnai išsausėja, skilinėja arba patiria kitokią žalą. Apsilankykite pas profesionalų meistrą salone, kad gautumėte geriausias atkuriamąsias procedūras, o namuose taip pat naudokite reikiamas priemones, pvz., drėkinamuosius šampūnus, maitinamuosius kondicionierius bei atkuriančias plaukų grožį kaukes.

KAIP SUGRĄŽINTI PLAUKAMS GYVYBINGUMĄ?

Pažeistus plaukus galime atgaivinti naudojant profesionalias procedūras grožio salone,  o namuose  -  plaukus atkuriančius produktus. Pasikalbėkite su stilistu, kad atrastumėte geriausiai jūsų plaukų tipui tinkančią priežiūros rutiną.

VEIKSNIAI, KURIE KENKIA PLAUKAMS VASARĄ?

Chloras, sūrus vanduo, drėgmė ir perteklinė saulė – visa tai dažnai yra veiksniai, kurių perteklius gali sukelti plaukų lūžinėjimą, spalvos pakitimą, dehidrataciją.

KAIP GALIME SUSTABDYTI PLAUKŲ LŪŽINĖJIMĄ VASARĄ?

Naudokite prevencines priemones, kad sumažintumėte plaukų lūžinėjimą. Maitinamieji šampūnai, kondicionieriai ir kaukės bei apsauginiai formavimo produktai yra būtini. Elkitės su plaukais švelniai, venkite grubiai šukuoti, kuo mažiau naudokite karštų įrankių.

KAIP GALIU APSAUGOTI PLAUKUS NUO KARŠTO ORO?

Geriausias patarimas - tai atsirinkti plaukų priežiūros produktus, atsižvelgiant į savo rutiną. Suteikite plaukams reikiamą maitinimą ir kondicionavimą, prieš formuodami naudokite UV arba karščio apsaugą. Jei esate lauke, taip pat gali būti naudinga plaukų danga, tokia kaip skrybėlė.

 

Palikti komentarą

Visi komentarai turi būti patvirtini administratoriaus