heart of glass

Sukurta taip, jog patenkintų visų šviesiaplaukių poreikius

kad ir kokia šviesiaplaukė  tu nori būti, mes - su tavim

HEART OF GLASS

 

Ryškūs, gyvi, kartais net iššaukiantys - norint apsaugoti savo natūralią jėgą ir grožį, šviesiems plaukams reikia ypatingos priežiūros bei dėmesio. “Heart of glass” pavadinimas kilo  iš garsios 80-ųjų dainos, kurią sudainavo šviesiaplaukė atlikėja Blondie, tapusi ikona. Taigi, linija ir jos pavadinimas įkūnija tai, kokia yra šiuolaikinė šviesiaplaukė: stipri ir ypatingai moteriška . Tai lyg  tikras  pankas ir pop muzikos kūdikis! Visi šie kontrastai padaro šviesiaplaukę nenugalima blondine. Be to, stiklo širdis kalba apie trapią širdį, linkusią lengvai dužti, tačiau jei visos moterys gana gerai gydo širdies žaizdas, tai šviesiaplaukės - išdidžiai nešioja savo širdies randus kaip tatuiruotes.  

Visi produktai yra skirti išryškinti šviesių, tiek natūralių, tiek šviesintų bei dažytų plaukų grožį: saulės spindulių paveikti plaukai, dažnas šukavimas, tiesinimo priemonių naudojimas, visi elementai, galintys susilpninti jų pluoštą.

konsepcija

Linijos koncepcijai atskleisti panaudoti nuotraukų koliažai. Atradimai vyko per fotografiją, kai buvo fotografuojamas pasaulis ir skirtingo amžiaus moterys, kurios visos savaip šviesiaplaukės. Be šių nuotraukų, mes sukūrėme skirtingų objektų pasaulį, atspindinčių jų energiją, norą daryti ir duoti, būti, išreikšti save ir gyventi - kiekviena savaip. Kiekviena nuotrauka yra "Polaroid" kadras, kuris buvo labai populiarus 1980-aisiais .  "Polaroid" yra momentinė nuotrauka, tačiau jos keisti nereikia, ji fizinė, apčiuopiama.  Kiekvienas kadras yra mintis, būsena tam tikru laiko momentu.

Pakuotė lyg blizgi juoda odinė striukė, o forma įkvėpta japoniško viskio butelio. Etiketė -  tai  dulkėta matinė mėlyna su dramblio kaulo žiedais, primenančiais prabangų moterišką kimono.

 

 

Stiklinė širdis - tai šiuolaikinės šviesiaplaukės pasaulis  per roko žvaigždę ir klasikinę šokėją, lyg konfliktuojančių, bet tuo pačiu patrauklių pasaulių stiprybė. Ką bendro turi baletas ir roko koncertas?  Žinoma, stiklinę šviesiaplaukės širdį.

 

 

HEART OF GLASS

HoG šviesius plaukus glotninantis šampūnas

HoG šviesius plaukus maitinantis kondicionierius

HoG šviesius plaukus stiprinanti kaukė

HoG blizgesys ir apsauga šviesiems plaukams

 

PLAUKŲ PRIEŽIŪROS RITUALAS

"Heart of glass" siūlo visą plaukų priežiūros ritualą tik keturių produktų pagalba: šampūnu, kondicionieriumi, kauke bei blizgesį išlaikančiu ir plaukus apsaugančiu skysčiu

Mėlynas šampūnas ir kondicionierius jūsų plaukų spalvai išryškinti. Tiek šampūnas, tiek kondicionierius turi labai savitą spalvą - tai indigo mėlyna. Norint išgauti šią spalvą, naudojome natūralų Kolumbijoje auginamų vaisių Jagua ekstraktą, taip padėdami išsaugoti ir biologinę įvairovę. Jagua ekstrakto mėlyna spalva garantuoja subtilų chromatinį atspalvių balansavimą ir puikiai tinka visų tipų blondinėms. Jį galima naudoti kiekvieno plovimo metu, nes nėra chromatinės perkrovos pavojaus. Ekstraktas neleidžia šaltiems atspalviams nukrypti link šiltų , o šiltieji atspalviai -  netampa dar šiltesni. Taip pat šios priemonės atgaivina natūralų šviesių plaukų blizgesį, kurį gali paveikti saulė, druska, chloras ar kalkės, kad šviesūs plaukai neprarastų blizgesio bei gyvybingumo. 

 

gamta.  

mokslas. 

planeta.


Gamta ir mokslas: jūsų sąjungininkai, kurie stiprina, atstato ir maitina plaukus. Stiprinantis botaninį skystis „Heart of Glass Sheer Glaze“ sudėtyje yra nauja natūrali veiklioji medžiaga, patentuota „Davines Labs“ laboratorijoje, kuri išgauta iš skandinaviškos eglės. Šis „botaninis skydas“ yra skurats iš pluoštų, paimtų iš tvariuose miškuose užaugintų medžių. Jis stiprina, drėkina ir suteikia plaukams elastingumo, tuo pačiu apsaugodamas juos nuo karščio bei padeda plaukų sušukavimui išlikti ilgesnį laiką.  

BIACIDIC BOND KOMPLEKSAS - tai molekulių kompleksas, sukurtas ir užpatentuotas „Davines Labs“ laboratorijoje. Jis sukuria nepaprastą poveikį plaukams, sustiprina juos, apsaugo bei atstato padarytą žalą. 

 „Heart of Glass“ formulės yra praturtintos naujovišku natūraliu baobabo sėklų ekstraktu. Šis ingredientas yra botaninė silikonų naudojimo alternatyva, nes jis padeda drėkinti ir drausminti plaukus, todėl jie tampa paslankesni. Ekstraktas gaunamas iš baobabo plantacijų, auginamų ir tvariai tvarkomų teritorijų, siekiant prisidėti prie ekonominės Afrikos plėtros. Nuo 2006 m. CO2 išmetimo mažinimas ir kompensavimas yra mūsų prioritetas. 

Mes renkamės atsinaujinančią energiją gamykloje Parmoje, kur kuriame Davines linijas, o 100% energijos gaunama iš atsinaujinančių šaltinių. 

 Tiesą sakant, nuo 2006 m. gamybos vietoje naudojama tik žalioji energija. 2018 m. atsivėrus „Davines Village“, mes net atsisakėme iškastinių dujų ir pakeitėme jas biometanu ir geotermine energija. Subalansuoti gyvenimo ciklą CO2 emisija Išmetamas CO2 kiekis per visą mūsų produktų gyvavimo ciklą, išskyrus naudojimo etapą.  

IKI 98.5 % BIOLOGIŠKAI SKAIDŽIŲ INGREDIENTŲ. IKI 96.8 % NATŪRALIŲ INGREDIENTŲ. C02 KOMPENSUOJANTIS PRODUKTAS BE SILIKONŲ IR SINTETINIŲ PIGMENTŲ!