Davines kolekcija vyrams

Pasta & Love

Pristatome pirmąją „Davines“ skutimosi liniją vyrui, kuris mėgsta gerai gyventi ir rūpintis savimi, išskirdamas aukštos kokybės standartus tarp šiuolaikinio gyvenimo siautulio.  Žmogui, kuris kiekviename pasaulio kampelyje švenčia gyvenimo grožį.

„Pasta & Love“ su lengva ironija pasitinka su dviem simboliais, labiausiai apibūdinančiais „itališkumą“ pasaulyje: geru maistu ir meile. Tai užtikrina profesionalų skutimąsi, sukurtą iš tobulų tvarių produktų, kurie pagerins jūsų skutimosi potyrį.

AROMATAS IR INGREDIENTAI

ORGANINIS ALCHECHENGIJOS EKSTRAKTAS 

Visi „Pasta & Love“ produktai yra praturtinti ekologiškų alchechengių (vert. paprastoji dumplūnė) ekstraktu. Šis vaisius turi savybių, kurios ramina odą ir numalšina paraudimą, todėl tai puikus būdas susidoroti su skutimosi metu esančiu dirginimu. Ekstraktas gaminamas iš Brazilijoje kilusio augalo - Alchechengi vaisiaus. Ekstrahavimas atliekamas naudojant žaliųjų technologijų metodą, kuris leidžia išgauti dar grynesnį koncentratą ir mažesnį poveikį aplinkai,lyginant su tradiciniais metodais.

VIDURŽEMIO JŪROS DVELKSMAS

„Pasta & Love“ aromatas yra citrusinis, gyvybingas, savitas ir rafinuotas. Viršutinės natos - atskleidžia Viduržemio jūros kvapus: citrinos, bergamočių ir apelsinų žiedai. Vėliau pasklinda vilkdalgio ir pačiulio natos, todėl kvapas tampa gyvas ir švelnus.

ATRASTI

 

Atraskite

PROFESIONALUS SKUTIMĄSIS TIK TRYS ŽINGSNIAI

 1.PASIRUOŠIMAS

Drėkinantis aliejus prieš skutimąsi ir barzdai

  2. SKUTIMĄSIS

Minkštinantis skutimosi gelis

  3. DRĖKINIMAS

Drėkinantis balzamas po skutimosi

PROFESIONALUS PATARIMAS

Prieš skutimąsi nueikite į karštą dušą arba šlapią rankšluotį užsidėkite ant veido - tai atvers poras ir suminkštins veido odą.  Taip pat tai sumažins trintį, kuris gali sukelti odos dirginimą.

Skutimosi metu naudokite karštą vandenį. Skustuvu skuskite tolygiais judesiais.

Po skuminosi patapšnokite veidą ir naudokite drėkinantį balzamą. Švelniais, lėtais judesiais masažuokite, kad geriau susigertų balzamas.

 

 

 „Pasta & Love“ buteliai iš dalies pagaminti iš perdirbto stiklo: 34% gaunama iš po vartojimo ir 24% - iš pramoninių atliekų. Tokiu būdu mes darome mažesnį poveikį aplinkai.

CO2 emisijos, susidariusios gaminant visas pakuotes, yra visiškai kompensuojamos įgyvendinus projektą „Davines EthioTrees“, kuris apima natūralių išteklių atkūrimą šiauriniame Etiopijos regione, kuriam gresia sudykumėjimas.