Pereiti prie turinio

Krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Davines 1983 m. Parmoje, Italijoje, įkūrė Bollati šeima. 

Davines Group prasidėjo kaip tyrimų laboratorija, gaminanti aukščiausios klasės plaukų priežiūros priemones garsioms kosmetikos kompanijoms visame pasaulyje.

Dešimtmetį tobulinę savo žinias ir įgūdžius, pradėjome kurti Davines prekinio ženklo plaukų priežiūros produktus išskirtinai salonams. Šiuo metu Davines Group yra sertifikuota „B Corp“ ženklu. Ji turi savo atstovus daugiau nei 90 šalių, kuriose Davines atstovauja daugiakultūris personalas. Be pagrindinio biuro Parmoje – Davines Village – Davines biurai yra Niujorke, Londone, Paryžiuje, Meksike, Deventeryje (Nyderlandai) ir Honkonge.

„KURDAMI DARNŲ GROŽĮ, MES SKATINAME ŽMONES RŪPINTIS SAVIMI, APLINKA, KURIOJE JIE DIRBA IR GYVENA, IR DALYKAIS, KURIUOS JIE MĖGSTA.“

Davide Bollati, prezidentas ir savininkas

1983 Bollati šeima įkuria kosmetikos laboratoriją, kurioje kuria formules ir gamina kosmetiką tretiesiems asmenims.

1992 Kompanija nusprendžia susikoncentruoti gaminti ir tiekti Davines prekinio ženklo produktus.

1994 Prasideda tarptautinė prekyba.

1996 Sukuriamas [ comfort zone ] prekinis ženklas.

2004 Atidaromas padalinys Niujorke.

2005 Paskelbiama „Carta Etica": vertybių sąrašas, kuriuo remiasi darbuotojo ir kompanijos tarpusavio santykiai.

2006 Atidaromas padalinys Paryžiuje. Centrinis biuras Parmoje pradedamas aprūpinti elektra, išgaunama iš atsinaujinančių šaltinių. Pradedamas pirmasis CO2 kompensavimo projektas.

2007 Meksiko ir Londono padaliniai paskelbia „Sustainable Beauty Manifesto”.

2009 Paskelbiama „Charter for sustainable research”. Pirmasis „Sustainable Beauty Day” leidimas.

2011 Paskelbiama „Packaging Research Charter”: darnos gairių sąrašas, kuriuo remiamės rinkdamiesi savo produktų pakuotes.

2013 Atidaromi padaliniai Nyderlanduose, Vokietijoje ir Belgijoje.

2014 Pirmasis "I Sustain Beauty" leidimas. Pradedama bendradarbiauti su “Slow Food” judėjimu.

2016 Atidaromas padalinys Honkonge. Pradedama Davines kaimo rekonstrukcija. Davines Group įgyja BCorp sertifikatą.

2018 Atidaromas Davines Village. /skin regimen/ linija tampa atskiru prekiniu ženklu. Pristatomi „“New blossoming of the Carta Etica”. B Lab įteikia Davines apdovanojimą “Best For the Environment”.

2019 Davines tampa pelno korporacija (Benefit Corporation). 

2020 2016 m.Davines Group, gavusi 99 balus, prisijungė prie B Corp family. 2020 m. dėl mūsų įdėtų pastangų buvome iš naujo sertifikuoti ir pasiekėme117,4 balo!

Davide Bolatti

Prezidentas ir savininkas

IŠMINTINGI ŽODŽIAI

„GYVENIMO TIKSLAS YRA SUDERINTI SAVO ŠIRDIES PLAKIMĄ SU VISATOS PLAKIMU, SAVO PRIGIMTĮ SU GAMTA.“ - J. CAMPBELL

APIE

Davide Fairleigh Dickinson universitete JAV studijavo farmaciją ir įgijo kosmetikos mokslų magistro laipsnį.

Įgijęs patirties kosmetikos sektoriuje tarptautinėse kompanijose, Davide 1992 m. prisijungė prie Davines Group. Šiandien jis vadovauja įmonei ir yra tvirtai įsipareigojęs siekti etiškų ir darnių sprendimų, inovatyvių produktų ir tarptautinio verslo augimo.Davides darnaus grožio vizija skamba taip: pažangiausių chemijos idėjų ir pagarbos aplinkai bei visuomenei derinys paskatino Davines Group tapti B korporacija.

JĮ ĮKVEPIA

Alighiero Boetti, Peter Zumthor, Ayn Rand

Paolo Braguzzi

Buvęs Generalinis direktorius (Šiuo metu CEO Anthony Molet)

IŠMINTINGI ŽODŽIAI

„GALIAUSIAI GAUSI TIEK MEILĖS, KIEK JOS DAVEI.“ - THE END, BITLAI

APIE 

Nuo 2004 m. Paolo, tikslingai vystydamas prekės ženklo pranašumą, matė, kaip įmonė eksponentiškai auga tarptautiniu mastu. Prekės ženklo pranašumą rodo unikalios koncepcijos ir dizainas, gilios etinės nuostatos, būdingos vidiniams įmonės santykiams, produktų kokybė ir įmonės veiklos darna. Paolo labiausiai palaiko ir dalyvauja darniuose projektuose, kurie apima įmonę, jos gaminius ir gyvenimiškus pasirinkimus. 

JĮ ĮKVEPIA

Tom Peters , Jules Verne 

Būti geriausiems pasauliui, per grožį, etiką ir darną kurti gerą gyvenimą visiems.

Grožis + darna – tai idėjos, įkvepiančios kiekvieną mūsų projektą, nuo jo formavimo iki dizaino, etikos ir klientų.

Etikos chartija

Tai mūsų bendrų etinių ir įmonės gairių rinkinys, kurį sukūrė visi Davines Group nariai.Chartija padeda atspindėti etines vertybes kasdieniame gyvenime ir prisidėti prie kiekvieno žmogaus gerovės. Pirmą kartą chartiją 2005 m. parašė filosofas ir Davines darbuotojas. Joje nėra taisyklių ar instrukcijų, bet verčiau pasiūlymai, kokio etiško elgesio pageidaujame darbe, kad pasiektume geresnę gyvenimo kokybę. Kadangi mums buvo svarbu pasidalinti vertybių sistema, kuri vadovautų ir įkvėptų visus įmonės darbuotojus, turėjome dėmesingai peržiūrėti savo vertybes.

2018 m. buvo pristatyti „Nauji etikos chartijos žiedai“ (“New blossoming of the  Carta Etica”), atspindintys dabartinę įmonės etikos DNR. 

B korp

Mes naujai apibrėžėme verslą, pažvelgdami į jį kaip į teigiamą jėgą, kuri gali kurti pelną ir tuo pačiu daryti etišką poveikį žmonėms ir aplinkai.

Po 2016 m. gauto sertifikato nusprendėme suderinti savo tikslus su Darnaus vystymosi tikslais (DVT), apibrėžtais JT 2030 m. darbotvarkėje. Šiuos tikslus įtraukėme į savo įmonės strategiją. Tai mus skatina be perstojo tobulėti, todėl nuolat imamės naujų projektų, išsikeliame naujus tikslus ir stebime rezultatus, kurie buvo pateikti mūsų metinėje Darnos ataskaitoje.

Kiekvienas Davines produktas yra gimęs iš intuicijos ir yra pagamintas meistriškai, naudojant pažangiausias kosmetikos technologijas.

Formulėse mėgstami naudoti natūralios kilmės ingredientai yra išgaunami naudojant atsinaujinančią elektros energiją, o gaminiai supakuoti taip, kad darytų kuo mažiau poveikio aplinkai. Šis procesas yra įkvėptas Darnaus grožio, kaip neatsiejamos grožio ir gėrio vienybės, idealo.