Finest Pigments yra tiesioginių dažų sistema be amoniako, sudaryta iš natūralių pigmentų ir iki 98 % natūralios kilmės ingredientų.

Tai švelni ir natūrali dažymo sistema, kurią greita ir lengva naudoti: formulės naudojamos tiesiai ant plaukų, nereikia aktyvatorių. Asortimentą sudaro 14 atspalvių, kuriuos galima maišyti pagal pageidavimą, taip pat įeina Finest Gloss.
Natūralūs pigmentai yra gaunami iš tokių ingredientų kaip imbieras ir šafranas (sustiprina auksinį atspindį), likopenas iš pomidorų (sustiprina raudoną ir vario atspindį) ir indiškas graikinis riešutas (sustiprina tamsesnius atspindžius ir apsaugo plaukų struktūrą).
Be pigmentų formulėje yra ir kitų natūralios kilmės žaliavų, pavyzdžiui, rožių aliejaus ir celiuliozės.

SAVYBĖS IR PRIVALUMAI

- Tai ideali alternatyva tiems, kurie dažo plaukus pirmą kartą, nes spalva pasikeičia palaipsniui ir natūraliai. Spalva nusiplauna po 8–10 kartų.

- Visi tonai gali būti naudojami gryni arba maišomi kartu. Jeigu norite sukurti unikalią spalvą, juos galima atskiesti Finest Gloss blizgesiu.

- Dėl natūralios Finest Pigment sudėties dažus galima naudoti iškart po ilgalaikės šukuosenos arba atpalaiduojančio gydymo.

PAGRINDAI IR TONAI

- Finest Pigments sudaro septyni natūralūs pagrindai, keturi tonai, trys intensyvūs tonai ir vienas blizgesys, kurį pagal pageidavimus galima naudoti atskirai arba maišyti su kitais tonais.

- Natūralius pagrindus galima naudoti, jeigu norite, kad to paties lygio plaukų spalvos intensyviau blizgėtų arba patamsinti natūralius arba dažytus plaukus. Taip pat maskuoja žilus plaukus. 

- Visi Finest Pigments dažai suteikia plaukams stiprų blizgesį, kuris suintensyvės, jei dažus sumaišysite su Finest Gloss.

Formulės principai   

Chemiko talentas slypi jo gebėjime ekstrapoliuoti gamtą sąžiningai ir pagarbiai. 

Švelnios ir natūralios formulės

Finest Pigments yra sukurti iš iki 98 % natūralios kilmės ingredientų. Natūralūs pigmentai, pasižymintys stipriu antioksidaciniu poveikiu, paryškina ir išsaugo plaukų tonus kartu apsaugodami jų struktūrą.

Garantuotas blizgesys

Jeigu norite plaukams suteikti nepaprasto blizgesio, naudokite Finest Gloss atskirai; sumaišytas su bet kuriuo Finest Pigments tonu, jis pakeis tono intensyvumą.