Mask with Vibrachrom™ yra inovatyvi, ilgalaikė dažymo sistema, sukurta kremo pagrindu. Šiai sistemai pasitelkta grožio pramonėje precedento neturinti technologija.

Sistema leidžia geriau ir tolygiai įsiskverbti į plaukų struktūrą, suteikia papildomo blizgesio, stiprų kondicionuojantį efektą ir išskirtinę spalvos laikymosi trukmę.

Formulės su Vibrachrom

Vibrachrom yra inovatyvi technologija, kurią sukūrė Davines tyrimų laboratorijos.

Formulės iš gamtos pasaulio

Vibrachrom sujungia geriausias gamtos savybes su kosmetikos ir tekstilės sričių idėjomis. Dėl kvino baltymų ekstrakto spalva geriau įsisavinama ir tai garantuoja, kad plauko pluoštas laikui bėgant įgis atitinkamą spalvą.

Formulės iš kosmetikos pasaulio

Natūralus augalinis kondicionuojantis veiksnys gausus Omega 9, kurios garantuoja ryškias ir gyvybingas spalvas. O iš tekstilės srities pasitelktas fosfolipidų pernešėjas palengvina pigmentų įsiskverbimą į plaukus garantuodamas vienodą spalvą nuo šaknų iki galiukų.

Savybės ir privalumai

UŽBAIGTA, LANKSTI SISTEMA
- Maišydami natūralius pagrindus su Mask with Vibrachrom dažų suteikiamais spindesio ypatumais, stilistai gali pritaikyti savo spalvų formules – netgi visiškai padengti žilus arba pusiau žilus plaukus.
- Taip pat galite pakeisti atspindžius, patamsinti ir pašviesinti iki trijų lygių; iki keturių lygių tai galite padaryti naudodami šviesinimo sustiprintoją (lightning booster), iki penkių – naudodami Extralifts.
- Tik vienas maišymo santykis ir nepertraukiamas dažymo laikas supaprastina ir palengvina koloristo darbą.
GRAŽI IR SVEIKA SPALVA
- Mask with Vibrachrom dažai suteikia nuostabiai gyvybingą, ryškią ir ilgalaikę spalvą, taip pat puikų kondicionuojantį efektą.
- Tai labai švelnus dažymas, pasižymintis maloniu kvapu, kuris neutralizuoja amoniaką