Davines kosmetika vyrams 

Pasta & Love

Tai pirmoji Davines skutimosi priemonių linija vyrui, kuris mėgsta rūpintis savimi, išskirdamas aukštos kokybės produktus tarp šiuolaikinio gyvenimo siautulio.  Žmogui, kuris kiekviename pasaulio kampelyje švenčia gyvenimo grožį.

„Pasta & Love“ kosmetika vyrams su lengva ironija pasitinka su dviem simboliais, labiausiai apibūdinančiais „itališkumą“ pasaulyje: geru maistu ir meile. Tai užtikrina profesionalų skutimąsi, sukurtą iš tobulų tvarių produktų, kurie pagerins jūsų skutimosi potyrį.

AROMATAS IR INGREDIENTAI

ORGANINIS ALCHECHENGIJOS EKSTRAKTAS 

Visa „Pasta & Love“ kosmetika vyrams yra praturtinta ekologiškų alchechengių (vert. paprastoji dumplūnė) ekstraktu. Šis vaisius turi savybių, kurios ramina odą ir numalšina paraudimą, todėl tai puikus būdas susidoroti su skutimosi metu pasireiškiančiu dirginimu. Ekstraktas gaminamas iš Brazilijos kilusio augalo - Alchechengi vaisiaus. Ekstrahavimas atliekamas naudojant žaliųjų technologijų metodą, kuris leidžia išgauti dar grynesnį koncentratą ir mažesnį poveikį aplinkai,lyginant su tradiciniais metodais.

VIDURŽEMIO JŪROS DVELKSMAS

„Pasta & Love“ aromatas yra citrusinis, gyvybingas, savitas ir rafinuotas. Viršutinės natos - atskleidžia Viduržemio jūros kvapus: citrinos, bergamočių ir apelsinų žiedai. Vėliau pasklinda vilkdalgio ir pačiulio natos, todėl kvapas tampa gyvas ir švelnus.

ATRASTI

 

Atraskite

PROFESIONALUS SKUTIMASIS - TIK TRYS ŽINGSNIAI

 1.PASIRUOŠIMAS

Drėkinantis aliejus prieš skutimąsi ir barzdai

  2. SKUTIMASIS

Minkštinantis skutimosi gelis

  3. DRĖKINIMAS

Drėkinantis balzamas po skutimosi

PROFESIONALUS PATARIMAS

Prieš skutimąsi nueikite į karštą dušą arba šlapią rankšluotį užsidėkite ant veido - tai atvers poras ir suminkštins veido odą.  Taip pat tai sumažins trintį, kuris gali sukelti odos dirginimą.

Skutimosi metu naudokite karštą vandenį. Skustuvu skuskite tolygiais judesiais.

Po skutimosi patapšnokite veidą ir naudokite drėkinantį balzamą. Švelniais, lėtais judesiais masažuokite, kad geriau susigertų balzamas.

 

 

 „Pasta & Love“ buteliai iš dalies pagaminti iš perdirbto stiklo: 34% gaunama iš po vartojimo ir 24% - iš pramoninių atliekų. Tokiu būdu mes darome mažesnį poveikį aplinkai.

CO2 emisijos, susidariusios gaminant visas pakuotes, yra visiškai kompensuojamos įgyvendinus projektą „Davines EthioTrees“, kuris apima natūralių išteklių atkūrimą šiauriniame Etiopijos regione, kuriam gresia sudykumėjimas.