Pereiti prie turinio

Krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

The Century of Light yra nauja Davines plaukų balinimo sistema, sukurta taip, kad gerbtų ir apsaugotų plaukus naudojant bet kokią šviesinimo techniką.

Plaukų šviesinimas The Century of Light yra universali ir itin paprastai naudojama sistema. Koloristai gali ją naudoti daliniam ar visiškam šviesinimui, taip pat tepti tiesiai ant plaukų, o rankos lieka laisvos.

Klientams, susirūpinusiems dėl galimos plaukų šviesinimo žalos plaukams, The Century of Light plaukų šviesinimas yra puikus pasirinkimas: formulėje naudojama daug ingredientų ir unikalus plaukų apsaugos padidintojas Hair Protective Booster, užtikrinantis, kad jūsų plaukai būtų lyg ką tik pašviesinti ir sveiki.

Formulės principai

Davines laboratorijos išrado, kaip sustiprinti ir apsaugoti keratino ryšius, ir sukūrė produktus, kurie sustiprina plaukus.

Plaukų apsaugos padidintojas Hair Protective Booster

Davines Tyrimų ir plėtros laboratorijos sukūrė išskirtinį plaukų apsaugos padidintoją, sujungiantį stiprinamąją maleino rūgšties galią su lipoinės rūgšties antioksidacine galia.

Tai itin stipriai veikia plaukus, nes apsaugo juos nuo oksidacinės žalos, kuri gali susilpninti plaukus ar sukelti lūžinėjimą, kai plaukai balinami arba šviesinami.

Naudojant Hair Protective Booster, plaukai bus elastingi, glotnūs ir itin švelnūs.

Švelnesnė plaukų šviesinimo procedūra

Progresess ir Liberty formulės praturtintos šiuo išskirtiniu plaukų apsaugos padidintoju.

Tolerance yra patikrinta dermatologų, kad būtų dar švelnesnė tepant ant galvos odos. Šį švelnumą suteikia sudėtyje esantys aliejai.