Pereiti prie turinio

Krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Straipsnis: 5 priežastys išbandyti kietuosius šampūnus!

5 priežastys išbandyti kietuosius šampūnus!

5 priežastys išbandyti kietuosius šampūnus!

Jau nuo šiandien „Essential Haircare“  linijos šeima pasipildė šampūnais, kurie įgavo naują formą - tai kietieji šampūnai. Džiaugiamės galėdami pristatyti jums keturis skirtingus kietuosius šampūnus:

VOLU, kad suteiktų apimtį ploniems plaukams. MOMO - giliam drėkinimui.    LOVE - garbanotiems plaukams. DEDE - švelniam valymui, kasdieniam plovimui.

Nesvarbu, ar jau esate „Essential“ šampūno tradicinės versijos mėgėjas, ar įprastai naudojate kitus mūsų prekinio ženklo produktus, esame tikri, jog „Essential“  kietieji šampūnai jus sužavės. Kaip ir būdinga “Davines” mes sujungėme profesionalumą, kokybę ir dėmesį gamtai -  taigi atraskite 5 svarias priežastis šiuos šampūnus išbandyti!

#1 - garantuojame profesionalią kokybę!

Galbūt  esate girdėję, jog naudojant kietąjį šampūną sunkiau išvalyti galvos odą arba putos yra per lengvos. Taigi, mes džiaugiamės galėdami pasakyti, kad „Davines“ kietieji šampūnai yra kitokie.

Drėkindami ir trindami kietą šampūną tarp rankų, gausite sodrią ir kreminę putą, labai malonią.

Drėgnų plaukų pojūtis gali skirtis, palyginti su tuo, prie kurio esate įpratę, tačiau džiovindami gausite tą patį rezultatą, kurį gautumėte naudodami ir tradicinį šampūną.

Šampūnai suteiks plaukams blizgesio, švelnumo, taip pat užpildys plaukus, o tai labai vertina tie, kurie turi plonus plaukus.

# 2 - pakuotė iš 100% perdirbamo popieriaus!

Kietasis šampūnas yra suvyniotas į gamtai draugišką pakuotę, nes jo pakuotės lapelis yra pagamintas iš visiškai, 100% perdirbamo popieriaus.

Atsargiai išvyniokite šampūną, kad nepažeistumėte pakuotės. Viduje rasite naudingos informacijos apie tai, kaip naudoti šampūną ir kaip jį laikyti. Išmetami teršalai, atsirandantys dėl gyvavimo ciklo, išskyrus naudojimo etapą, yra kompensuojami.

Pakuotė pagaminta iš FSC sertifikuoto perdirbamo popieriaus.

# 3 - lengvas transportavimas ir saugojimas!

Kietąjį šampūną galima lengvai transportuoti ir jis užima mažiau vietos, palyginti su tradiciniu šampūnu. 

Dėka to, kad jame nėra skysčio, jis taip pat gali būti dedamas ir į lėktuvo rankinį bagažą. Jeigu mėgstate žygius po atviru dangumi ir keliones dviračiais, kiestasis šampūnas puikiai tinka norint optimizuoti vietą jūsų kuprinėje ar dviračio bagaže.

# 4 - biologinė įvairovė ir vandens aplinkos apsauga.

Kietasis šampūnas tęsia tvarios „Essential Haircare“ linijos tradicijas.

Kiekvieno šampūno formulėje yra iki 97,4% biologiškai skaidomų ingredientų - tai reiškia, kad po skalavimo dauguma jų suyra per 28 dienas. Jei norite sužinoti daugiau, mes vadovaujamės OECD 301 metodu.

Kiekviename produkte taip pat yra „Slow Food Presidia“ ingredientas, siekiant apsaugoti biologinę įvairovę Italijoje! Pirkdami šampūną „Essential“, prisidedate prie ūkininkų šeimos, rizikos augalų rūšių saugotojų ir amatininkų žinių apsaugos.

 

# 5 - užtenka net iki 40-ies plovimų!

Teisingai laikomas kietasis šampūnas tarnauja ilgai. Paprastai 100 gramų šampūno leidžia plauti 30–40 kartų, tai  yra daugiau nei 250 ml skysto šampūno buteliuko.

Akivaizdu, kad apskaičiuotas šampūno pakuotės prausimų skaičius visada yra orientacinis: tai priklauso nuo plaukų ilgio, storio, priklausomai nuo to, ar šampūnas  naudojamas lengvesniam valymui, ar intensyviau - dvigubui plovimui.

Kietasis šampūnas

100 gr = iki 40 plovimų

Šampūno buteliukas

250 ml = iki 30 plovimų

MOMO dehidratuotiems plaukams

Sudėtis: Geltonasis melionas iš „Paceco“

Nauda: Gausus vandens, vitaminų ir mineralinių druskų geltonojo meliono ekstraktas,suteikiantis ilgą drėkinimą.

 

LOVE: garbanotiems plaukams

Sudėtis: Minuta „Ficarra“ alyvuogės

Nauda: Alyvuogių ekstraktas, kuriame gausu riebalų rūgščių ir vitaminų, pasižymi elastingumu ir minkštinimu.

DEDE švelniam valymui

Sudėtis: Orbassano raudonasis salieras

Nauda: Raudonųjų salierų ekstraktas, kuriame gausu mineralinių druskų, pripildo plaukus mineralais.

VOLU šampūnas ploniems plaukams

Sudėtis: Caprauna ropės šaknis

Nauda: Turtingas mineralų ir vitaminų ropės šaknų ekstraktas suteikia jūsų plaukams tekstūros ir apimties.

 

Šiuo metu jums gali kilti klausimas: ar kietasis šampūnas yra geresnis nei skystas? Iš tikrųjų nėra atsakymo į šį klausimą, nes nėra šampūno, kuris būtų tinkamas visiems naudojimo atvejams būdams ir  atitiktų visus tvarumo reikalavimus.

Kietąjam šampūnui nereikia pakeisti skysto, jie gali tiesiog vienas kitą papildyti. Lygiai taip pat, kaip tai vyksta ir dėl biologinės įvairovės gamtoje, jei norime įsigyti vis veiksmingesnių ir tvaresnių produktų, turime praplėsti savo požiūrį, eksperimentuoti ir būti smalsūs. Ar norėtumėte sužinoti daugiau?

PAKUOTĖ

Kietasis šampūnas turi FSC popieriaus pakuotę, skystasis - biologinio plastiko.

Abi medžiagos yra sertifikuotos, pagamintos iš atsinaujinančių šaltinių ir yra visiškai perdirbamos: pasibaigus jų tarnavimo laikui, jas galima panaudoti ir paversti nauja žaliava.

FORMULĖ

Kietame ir skystame šampūne yra veikliosios medžiagos  iš „Slow Food“ ir jų biologinis skaidumas yra aukštas. Tačiau skystame šampūne yra daugiau natūralaus kiekio, nes norint gauti kietą formulę, reikia ingredientų, kurių molekulinė struktūra yra iš dalies sintetinė.

NAUDOJIMAS

Kietasis šampūnas puikiai tinka naudoti namuose, nes jis tam ir buvo sukurtas. Savo kirpėjams mes sukūrėme 1 litro profesionalaus formato šampūnus, kurie leidžia sumažinti pakuotės dydį ir lengvai pritaikyti salone.

Šiuo metu ne visos „Essential“ šeimos turi atitinkantį kietąjį šampūną. Esame sąžiningi, mes dirbame ties tuo: negalime siūlyti kietojo šampūno varianto, jei nesame tikri, kad siūlome optimalų našumą!

Taigi, skystas ar kietas?

Mes tikime, kad patenkinome jūsų smalsumą. Net jei taip ir nebuvo, belieka imti ir išbandyti tiek skystą, tiek kietąją formulę, ir pasirinkti savo mėgstamiausią!

 

 

 

 

Palikti komentarą

Ši svetainė apsaugota „reCAPTCHA“, taip pat taikoma „Google“ privatumo strategija ir paslaugų naudojimo sąlygos.

Prieš paskelbiant visi komentarai moderuojami.

Read more

Keliaukime po Italiją su Essential haircare

Keliaukime po Italiją su Essential haircare

Kiekviena Essential plaukų priežiūros linija savo sudėtyje turi aktyvųjį ingredientą, kuris dalyvauja “Slow Food” programoje Italijoje. Taigi kartu su mumis atraskite Davines pasaulį,  sužinokite  ...

Skaityti daugiau
Davines produktų ingredientai!

Davines produktų ingredientai!

Sulaukiame  vis daugiau jūsų klausimų dėl parabenų, silikonų, druskų ar kitų elementų esančių Davines produktų sudėtyje! Tad šiandien džiaugiamės, jog pasitelkdami Davines laboratorijos profesional...

Skaityti daugiau